Simply CRM, kas palīdz gūt panākumus

Simply CRM mēs palīdzam jums gūt panākumus jūsu biznesā

Simply CRM tika izveidots no idejas vienkāršot to, kas nepieciešams, lai vadītu un attīstītu biznesu - ar laimīgiem klientiem.

Audzot Kim galvā, šī ideja tika pārbaudīta un attīstīta, pirms beidzot Jēkabā atrada radniecīgu garu 2015. gadā, kad piedzima Simply.Palielinoties klientu vēlmēm un kanāliem, abu pārvaldīšana kļūst arvien sarežģītāka. Risinājumi kļūst sarežģītāki, dārgāki un grūtāk apgūstama un lietojama.Simply tika izveidots, lai mainītu šo: Lai padarītu biznesa un klientu pārvaldību vienkāršāku visā to darbības laikā un visos kanālos.Sākot ar potenciālo pirkumu pārvaldīšanu, pārdošanas procesa un cauruļvada vizualizēšanu, komunikāciju racionalizēšanu pa e-pastu, īsziņām un tērzēšanu – līdz produktu piegādei, projektu vadīšanai, rēķinu izrakstīšanai un laimīgu klientu atbalstam.

Laimīgi klienti = laimīgi uzņēmumi = laimīgi darbinieki

+7000

Klienti 39 dažādās valstīs

11.2

Jaunas iespējas tiek izlaistas vidēji katru mēnesi

9.4

Klientu apmierinātība Vidēji pēdējos 12 mēnešos.

Simply fanātisks atbalsts 24/7

Uzņēmumā Simply CRM mēs esam pārliecināti, ka visaugstākās kvalitātes un pilnvērtīga produkcijas piegāde – ciešā kombinācijā ar fanātisku atbalstu – ir veiksmīga formula. Un jābūt godīgai abpusēji izdevīgai formulai, jo mūsu rūpīgais klientu atbalsts savukārt nodrošina ilgstošas un lojālas attiecības ar klientiem.Mēs esam ieviesuši 24/7/365 atbalstu – un jūs pat saņemsit savu pirmo atbildi dažu minūšu laikā.Vienkārši noķer mūs caur tērzēšanu. Vai nosūtiet mums e-pastu. Vai arī piezvaniet mums. Vai arī apstāties. Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Vietnē Simply mans uzdevums ir palīdzēt mūsu klientiem un viņu uzņēmumiem gūt panākumus. Man patīk būt daļai no šī procesa, strādājot kopā ar kvalificētu un daudzveidīgu komandu.

Mēs strādājam visu diennakti, lai nodrošinātu, ka mūsu klientiem ir viss nepieciešamais un vēl vairāk!

Alex
Customer Success Hero

Vienkārši CRM mēs esam apņēmušies sasniegt ilgtspējīgas attīstības mērķus

Mums visiem ir spēks līdz 2030. gadam izveidot labāku pasauli, izskaužot nabadzību, apkarojot nevienlīdzību un pievēršoties klimata pārmaiņu steidzamībai.

  • Nabadzība – Kvalitatīva nodarbinātība ir viens no efektīvākajiem un ilgstošākajiem nabadzības mazināšanas veidiem. Mēs daļu savas peļņas atvēlam mikroinvestīcijām jaunattīstības valstīs, lai atbalstītu to jaunu uzņēmumu attīstību un vietējās nodarbinātības iespējas.
  • Atbildīgs patēriņš un ražošana – Mēs ievērojam ilgtspējīgas uzņēmējdarbības praksi, kas koncentrējas uz dabas resursu pārvaldību, piemēram, izmantojot atjaunojamos enerģijas avotus, mēs aktīvi mazinām atkritumu rašanos un vairojam izpratni par ilgtspējīgu dzīvesveidu, piemēram, izmantojot sabiedrisko transportu uz sanāksmēm.
  • Dzimumu līdztiesība – Mēs esam vienlīdzīgu iespēju darba vieta. Mēs ļoti rūpējamies par iespējām un taisnīgumu ne tikai sievietēm, bet visiem.
  • Pienācīgs darbs un ekonomiskā izaugsme – Mūsu uzņēmums īsteno efektīvus pasākumus, lai nodrošinātu pienācīgu darbu, produktīvu nodarbinātību, pozitīvu, iekļaujošu un drošu darba kultūru, kā arī atbalstu MVU, kas dara to pašu.
  • Pieejama un tīra enerģija – Ilgtspējīgai attīstībai ir būtiska pieeja visiem pieejamu, uzticamu, atjaunojamu un tīru enerģiju. Tajā Vienkārši mēs izmantojam tikai 100% atjaunojamos enerģijas avotus.
  • Partnerība mērķu sasniegšanā – Simply CRM atbalsta visus uzņēmumus, kas ievēro SDG mērķus. Mēs stimulējam mazos un vidējos uzņēmumus piedalīties SDG mērķos, piedāvājot atlaidi mūsu pakalpojumiem.

👋 Satriecoši kolēģi, kas palīdzēs mūsu lieliskajiem klientiem

Uzņēmumā Simply CRM mēs esam pulcējuši pasaules klases izcilu kolēģu komandu, lai izstrādātu un pārvaldītu mūsu produktu un atbalstītu mūsu tikpat lieliskos klientus. Mēs esam vienlīdzīgu iespēju darba vieta, kas veicina drošu, iekļaujošu un jautru darba kultūru. Mēs arī lepojamies, ka mūsu kolēģi pārstāv vairāk nekā 12 dažādas tautības.

Kim

Izpilddirektors

Jacob

CTO

Thor

Klientu veiksmes menedžeris

Alex

Klientu veiksmes menedžeris

Ole

Klientu veiksmes menedžeris

Johanna

Klientu veiksmes menedžeris

Nicole

Klientu veiksmes menedžeris

Alexandra

Service Delivery Manager

Natalia

Marketing Manager

Marie

Marketing Manager

Maria

Localization Manager

Ardi

Projektu vadība

Nick

Project Manager

Yuliya

Projektu vadība

Aleksandr

Projektu vadība

Dusan

Suport Author

Vikas

SoMe Manager

Adnan

Designer

Fedor

Frontend Developer

Konstantin

Frontend Developer

Andrei

DevOps

Eugene

DevOps

Albert

Galvenais izstrādātājs

Aleksandr

Izstrādātājs

Syam

Galvenais izstrādātājs

Mustafha

Galvenais izstrādātājs

Indrit

Izstrādātājs

Elios

Izstrādātājs

Alexander

Izstrādātājs

Sergey

Izstrādātājs

Maks

Izstrādātājs

Kristina

Service Delivery Manager

Mileva

Accountant

Mico

Integration Manager

Martin

Mobile Developer

Ugo

Service Delivery Manager

Sāciet savu Simply CRM bezmaksas izmēģinājuma versiju

Nav nepieciešama kredītkarte. Pabeigts 15 sekundēs!

  • * Nav nepieciešama kredītkarte, un tas tiek izdarīts 15 sekunžu laikā!

Tiek atbalstīts visā pasaulē 39 dažādās valodās

Uzņēmumā Simply CRM mēs lepojamies, ka atbalstām klientus šobrīd 39 valstīs, katrs savā vietējā valodā – ar vēl vairāk. Nekautrējieties sazināties ar mums ar savu jautājumu, un mēs drīz sazināsimies ar jums. Mēs labprāt piedāvātu jums jauku kaut ko tasi vai arī piedalītos tiešsaistes sanāksmē, lai palīdzētu jums!

Copenhagen, Denmark

Vesterbrogade 26, 1620 Copenhagen, Denmark

Berlin, Germany

Kurfurstendamm 56, 10707 Berlin, Germany

Madrid, Spain

Paseo Castellana 136, 28046 Madrid, Spain

Oslo, Norway

Nordic DC, Mail Box Etc 348, 0181 OSLO

Moscow, Russia

Derbenevskaya emb, BC Pollarss, 115114 Moscow, Russia

Riga, Lativa

Nordic DC, Mail Box Etc 348, 0181 OSLO