Arī cena ir vienkārša

Mūsu misija ir atvieglot uzņēmējdarbību. Tas attiecas arī uz cenu - tātad ir tikai viens: lētākais, kurā ietilpst visi mūsu standarta moduļi.

All modules included

25 $

per user /
month

Ietverot visus standarta moduļus un funkcijas - bez ierobežojumiem.

Jautājumi un atbildes

Kā es varu sākt?

Varat izveidot vienkārši izmēģinājuma versiju bez maksas un bez cenas iesiešanas, un šeit jūs uzreiz piekļūsit savai savas versijas vietnei. pilna CRM sistēma , un tagad varat izmēģināt, kā tā darbojas. Jūsu piekļuve ilgst 30 dienas, un sistēmā izveidotos datus un procesus var viegli pārvietot uz apmaksātu Simply versiju.

Vai to vienkārši var izmantot ne tikai pārdošanai?

Jā, mūsu uzmanības centrā ir daudz dažādu nozaru, un sistēmu var pielāgot tieši tam, kas jums nepieciešams. Mums ir vairāki uzņēmumi ar pārdošanas procesiem, bet arī daudzas dalībnieku asociācijas un uzņēmumi, kas iekasē kvotas.

Kas man saistās?

Jūs nesaistāt sevi, izmēģinot sistēmu 30 dienas, tāpēc jūs varat izveidot sevi bez kredītkartes.

Vai var vienkārši integrēt ar citām manām sistēmām?

Simply a very flexible system, and basically there is nothing we can not integrate with – for example, we have standard integrations for Mailchimp and E-conomic.

However, some integrations can become very complex and thus expensive, and in those cases we are also available to advise you on alternative solutions.

Vai jūs varat man palīdzēt sākt darbu?

Visi vienkārši platformas klienti saņem palīdzību darba sākšanā – iespējams, ir iespējams apstrādāt procesus, pielāgot sistēmu jūsu vajadzībām vai integrēt ar grāmatvedības sistēmu. Kā jaunam klientam jums ir 2 stundas bezmaksas atbalsta šajā virzienā, un jūs vienmēr varat iegādāties papildu stundas par zemu cenu.

Visi mani dati ir citā sistēmā, kā ar viņiem?

Mēs palīdzam importēt jūsu datus sistēmā kā divu stundu bezmaksas konsultantu palīdzības daļu, ko saņem visi jaunie klienti. Dažos gadījumos mums vienkārši jāparāda, kā rīkoties pats, savukārt citos gadījumos mēs arī palīdzam iegūt datus no citām sistēmām vai jūsu vecajām Excel lapām – tas ir kaut kas kopīgs.

Vai mani dati ir drošībā?

Jūsu dati mums ir neticami svarīgi, un tāpēc mūsu sistēmas dublē daudzos dažādos diapazonos un dažādās pasaules vietās.