Tagi: emmo e velosipēdu akumulators, vicinio velosipēdu akumulators, e velosipēdu akumulatora atjaunotas, e moto elektrisko velosipēdu akumulators, yqs velosipēdu akumulators, e velosipēdu batterie plaukts, e velosipēdu akumulatora 17, komda velosipēdu akumulators, e velosipēdu akumulatora turētājs, velosipēds akumulatora atslēga.

€221.47
 • Pieejams
 • s18


Bezmaksas Muitas Nodokļa Aizmugurējo Bagāžnieku 500W 36V 12AH Elektrisko Velosipēdu Akumulatora lietošana SAMSUNG šūnu 36V 12AH E velosipēdu no Litija Baterijas ar Lādētāju.

Paturiet uzglabāšana - lai uzturētu akumulatora jaudu, bateriju un akumulatoru ieteicams uzglabāt -20~35, zems mitruma līmenis, un nav kodīga gāze. - baterijas ir izvairīties no augsta temperatūra vai arī liels mitrums, uzglabāšanas, citādi radīs akumulatoru noplūdes, rūsas, un jauda ir zemāka. - ilgtermiņa uzglabāšanu, samazināt akumulatora jaudu un akumulatoru, un maksimālā izlādes jauda var sasniegt pēc 1-3 uzlādes / izlādes ciklu skaits ir nepieciešama. - pēc trim mēnešiem, akumulatoru būtu iespējams uzlādēt un izlādēt.Brīdinājums: - neļauj reverse maksas, jābūt baterijas atbilstoši polaritātei pareizu savienojumu, nevis otrādi. - neļauj īssavienojumu, citādi tas radīs neatgriezeniskus bojājumus. - akumulatoru nevar izmantot ārkārtējos apstākļos, piemēram, ierobežo temperatūru, dziļumu ciklu, galējās vairāk nekā maksas un vairāk atbildības. - neglabājiet akumulatoru vēsā, sausā vietā, ja liels skaits akumulatori tiek uzglabāti vai nosūtīti. - vai nav tieši par bateriju lodēšanai. - ja akumulators ir skaļš, augsta temperatūra, noplūdes un citas ārkārtas situācijas, lūdzu, pārtrauciet. - nenovietojiet uguns vai mēģināt izjaukt, akumulators var uzliesmot vai radīt kaitīgas vielas. - neļauj izmantot veco akumulatoru vai puse no baterijas ar jaunu akumulatoru, citādi tas radīs budžeta izpildes apstiprināšanu. - nepārtrauciet korpusa un noņemiet akumulatora jaka caurules. - neļaujiet akumulatora jāliek ūdenī.Piezīme: - akumulators būtu uzlādēts pirms lietošanas. - uzlādes metodi, saskaņā ar tehnisko specifikāciju, mūsu. - izmantojiet lādētāju, lai uzlādētu. - akumulatora, būtu jāizvairās no lietošanas noslēgšanas, jānodrošina attiecīgo ventilācijas ierīci, akumulatoru, citādi var ražot ūdeņradi, ja punkts uzliesmošanas izraisīs sprādzienu. - nemēģiniet akumulatoru atšķiršanu vai lācis, ekstrūzija un sadursmes, kas var izraisīt akumulatora drudzis, nikns, uzlej sārmu elektrolītu sabojās ādu un acīm var ēst arī drēbes. - vajadzētu glabāt akumulatoru temperatūrā, prom no bērna, ja norij, sazinieties ar ārstu.Kad akumulators netiek izmantots, tas jāizņem no iekārtas. - kad pirmo reizi izmantojot jaunu bateriju vai ilgtermiņa uzglabāšanu, izmantošanu, elektroenerģijas izmantošanu pirms. - nepieskarieties akumulatoru, kad tas ir karsts, līdz tā atdziest. - ja akumulators tiek izmantots, ierīce ir jāizslēdz, kad enerģija tiek izmantota, lai izvairītos no atbildības. - izvelciet akumulatoru, vajadzētu turēt akumulatoru spaiļu un nevar turēt līniju. - pēc tam, kad akumulators tiek lietots, ja akumulators ir karsts, to var novietot vietā, kur gaiss nav tieši vietā, ventilācijas un ne tiešos saules staros.

Kvalitāte Mēs esam profesionālu Elektrisko velosipēdu akumulatora piegādātāja Simply-crm.lv, Mums ir perfekta ražošanas procesa un visu veidu zinātniskās vadības rīki, lai kontrolētu kvalitāti,akumulators ir pavisam jauna, un katru posteni jūs pērkat no mūsu uzņēmums ir compeletly pārbaudīta, pirms nosūtīšanas , lai mēs varētu garantēt kvalitāti.Pakalpojums Mēs vēlamies, lai atbildētu uz visiem jautājumiem par produktiem, nav svarīgi, Pirms pārdošanas vai pēc pārdošanas.Mēs rūpējamies par mūsu klientu apmierinātība!Ja jums ir kādi jautājumi,pls sazinieties ar mums tieši, vai atstāt mums ziņu,mēs atbildēsim, cik drīz vien iespējams.Kompensācija Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, kvalitāti un daudzumu laika.ja ir kāda problēma, 7days,Atsauksmes iemesls, ja tas izpaužas nepareizā mums.mēs novērstu to, cik drīz vien posiable,Ja produktus, kas vēl nevar strādāt,Mēs nosūtīsim jaunu nomaiņa vai kompensācijas kad prece ir saņemta.Atsauksmes Atsauksmes būs jāatstāj laikus, pēc atsauksmes saņemšanas.Būtu kādas problēmas ar pirkumu, lūdzu, neatstājiet neitrāla vai negatīva atgriezeniskā pirms sazināties ar mums, lai pieņemtu rezolūciju.Mēs cenšamies darīt katru darījumu pozitīvu pieredzi un darīs visu iespējamo, lai novērstu jebkādas problēmas.Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi vai bažas pirms vai pēc šī pirkuma.Mēs esam apņēmušies, lai jūsu 100% apmierinātību.


 • Izmantot mehānisko: 500W 350W 250W
 • Modelis: H3612
 • Nominālā Jauda: 12000(mah)
 • uzlādes strāva: 2(A)
 • sertificēts produkts: CE
 • Spriegums: 36v
 • Zīmola Nosaukums: ETARIO
 • Standarta Spriegums: 36(V)
 • Pasūtījuma Apstrādes: Y
 • Veids: Litija Akumulators
 • Jauda: 10 - 20Ah
 • Izmēri: 435*155*50mm
 • baterijas tips: Akumulatora Jauda
 • Tipa: elektrisko velosipēdu,Elektrisko Velosipēdu, Modificēšanu kalnu velosipēds


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti