Tagi: auto pildspalvu skrāpējumiem, auto pildspalvu, auto pildspalvu remonts, pildspalvu remonts, auto krāsas pildspalvu scratch remonts, remonts skrāpējumiem, pildspalvu skrāpējumiem, auto krāsas skrāpējumiem, auto krāsas remonts, auto krāsas.

€0.07 €0.09
  • Pieejams
  • s60


Funkcijas:

Ērta, efektīva, viegli izmantot.

Var viegli labot skrāpējumi automašīnu vai izrotāt automašīnas.

Viegli izmantot un iegūt profesionālus rezultātus uzreiz

Kā lietot:

Izmantojiet krāsu remonts pildspalvu maziem skrāpējumiem un koroziju atgūšanas vairāk nekā 90% no šī efekta. (Tikai norāde, šādas apstrādes darbības attiecas uz plāksteris laukums nav liels):

1 Tīrīšanai: Izmantojiet ziepjūdeni vai citus piederumus, skrāpējumus tajā tīras, sausas.

2 Krata: labi Sakrata pirms lietošanas produkti (kratot uz augšu un uz leju par 40-50 reizes).

3 Glezniecība: Pirmkārt, izvēlieties labi skrāpējas (zoned) iezīmē vietu, pildspalvu, piepildīta, piecu minūšu intervālu atkārto uztriepes, uztriepes, lai lielāka daļa no oriģinālo krāsu plaknē, var.

4 smilšpapīru: lakota vietnē žāvētas pēc 2-3 dienām, tā laikā (mazgāšana ar mašīnu Aizliegums), # 2000/3000 # smilšpapīrs iemērc ziepjūdenī uz 20-30 minūtēm, lai tā kļūst mīksta.

5 Ūdens slīpēšanas: sausā krāsot, ūdens skalojas vienā virzienā ar smilšpapīru iepriekš iemērc, pulēta uz oriģinālo auto krāsas līdztiesību.

6 apstiprināt slīpēšanas daļas: novērošana ar neapbruņotu aci, slīpēšanas daļas. * Nekad nelietojiet pārmērīgu spēku, lai izvairītos no bojājumiem, oriģinālā krāsa.

7 slīpēšanas: pulēšanas vasks, noslaucīt ar drānu, piemēram, aplis-kā slīpēšanai.

8 galīgo apstiprinājumu: re darbība vairāk un iegūt labākus rezultātus, piemēram, nevienmērīgs krāsas virsma pēc slīpēšanas.

9 vaksācija: ar pulēšanas, vasks, noslaukiet sausu drānu būs polijas vasks pulksteņrādītāja virzienā uztriepi, lai būtu vasks aptuveni minūti pēc žāvēšanas, var tikt jānoslauka ar dvieli vai drānu pulksteņrādītāja virzienā.

Specifikācijas:

Krāsa:balta

Iepakojuma Saturs:

1 x Fix It Pro Scratch Remonts Pildspalvu


  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Izmantošana: Renovācijas Komanda
  • Veids: Citi


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti