Tagi: paklāju grīda, paklājs āra, paklāju kārta, paklāju turku, paklāju skandināvijas, paklāju guļamistabā, paklāju gaitenis, guļamistaba mat, paklāju un paklāja mājas viesistabā, mūsdienu paklāju.

€425.39
  • Pieejams
  • s698


Paklājs ir pilna rokām mezgloti pirms 1980. gados Turcijā.Tas ir izgatavots no kokvilnas un vilnas.Tas ir arī nocirpta, mazgā un malas ir recut, šķiet, lai Mūsdienu Raibs stilu.

Jebkura veida mašīna netika izmantota jebkurā procesā, aušana, paklāja.Ir 22 mezgli 8 cm platumā, un 28 mezgli 8 cm.Tas bija weaved aptuveni 4-6 mēnešus.

Turklāt attiecīgajā reģionā, tehniku, ko sauc par "Audi Mešana" ir galvenokārt tika izmantoti.Bez tam, izšuvumiem, bārkstis un sānu fringe, ir arī citi paņēmieni, ko izmanto atšķirties no rajoniem.

Jo tas bija weaved un adītas ar rokām, tas ir neiespējami, lai atrastu to pašu, bet varbūt ziņā ir līdzīgs krāsa vai raksts.Tas ir iemesls, kāpēc šis paklājs ir unikāls.

Stāvoklis Paklāju

Šis paklājs ir lietots rūpīgi un tā, konservēti ļoti labi.Pēc likvidēšana produkts, tas tika nocirpta, un mazgāti, lai var izmantot atkārtoti.Turklāt, paklājs ir pilnīgi dabas, t.i.,jebkuru citu procesu, piemēram, krāsošana, pārveidošana vai remonts utt.nav piemērots.Tas ir modernu izskatu, neskatoties uz to, ka vismaz 40 gadus agrāk.


  • Zīmola Nosaukums: Simpātijas Paklāju
  • Izcelsme: TR(Izcelsmes valsts)


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti